Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
HEALTH ASSISTANCE
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
03/05/1526ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΓΟΥΑΤΑΤ ΑΧΜΕΤ 7
26/04/1525ηΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΒΟΡΡΙΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 4
26/04/1525ηΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΚΑΡΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4
19/04/1524ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
05/04/1523ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΤΟΥΚΑ ΣΟΚΟΛ 1
29/03/1522ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ1
29/03/1522ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 1
29/03/1522ηΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΛΕΒΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1
22/03/1521ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΓΑΒΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
22/03/1521ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΤΟΥΚΑ ΣΟΚΟΛ 1
22/03/1521ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΧΑΙΡΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
22/03/1521ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1
15/03/1520η ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΛΑΔΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 6
15/03/1520ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΛΙΟΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
15/03/1520ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
15/03/1520ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΓΚΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
15/03/1520ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1
15/03/1520ηΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
14/03/1520ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
08/03/1519ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
08/03/1519ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ2
01/03/1518ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΛΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
01/03/1518ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
01/03/1518ηΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥDA COSTA CRUZ ANDERSON1
15/02/1517ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2
15/02/1517ηΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΑΔΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
15/02/1517ηΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΒΛΑΧΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
08/02/1516ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4
08/02/1516ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ5
08/02/1516ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΚΟΚΑ ΚΕΒΙΝ 5
01/02/1515ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ DZODZUASHVILI MERAB 1
01/02/1515ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΔΡΕΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
31/01/1515ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ1
31/01/1515ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΥΒΑΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ1
18/01/1514ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
18/01/1514ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΛΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
11/01/1513ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΡΕΓΚΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
11/01/1513η ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
10/01/1513ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
28/12/1411ηΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
28/12/1411ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΝΑΣ 1
27/12/1411ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
21/12/1410ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
14/12/1410ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
14/12/1410ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΛΕΟΝΤΙΟΣ4
14/12/1410ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΛΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
14/12/1410ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΡΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ3
14/12/1410ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
13/12/1410ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΛΙΑΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3
07/12/14ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΛΙΓΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
07/12/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΛΙΩΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7
06/12/14ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΜΙΝΤΣΙΝΙΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1
30/11/14ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ3
30/11/14ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1
22/11/14ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
22/11/14ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
16/11/14ΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΠΕΡΑΜΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1
15/11/14ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
15/11/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΝΤΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1
15/11/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ4
09/11/14ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
08/11/14ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥTAHIRAJ KLODIAN 1
08/11/14ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
08/11/14ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
02/11/14ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΓΟΥΛΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
26/10/14ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ1
26/10/14ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
26/10/14ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣΟΜΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
19/10/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΛΑΜΠΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3
19/10/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
19/10/14 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1
19/10/14 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΡΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
12/10/14ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΛΙΑΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1
12/10/14ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
12/10/14ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΒΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4
12/10/14ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2