Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MNP
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
HEALTH ASSISTANCE
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
15/04/1824ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΓΟΥΣΓΟΥΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
15/04/1824ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΤΡΑΓΚΟΤΙ ΝΙΚΟΛΙΝ 1
15/04/1824ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
01/04/1823ηΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ 4
01/04/1823ηΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΡΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
01/04/1823ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1
01/04/1823ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΤΖΕΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
01/04/1823ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΗΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 1
01/04/1823ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 1
18/03/1822ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 1
18/03/1822ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΒΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1
18/03/1822ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2
11/03/1821ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΤΡΑΚΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3
11/03/1821ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΒΛΑΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3
11/03/1821ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10
11/03/1821ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΓΟΥΣΓΟΥΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
11/03/1821ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1
10/03/1821ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΥΡΙΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2
10/03/1821ηΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
25/02/1819ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΑΡΙΝΤΖΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
25/02/1819ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΤΣΙΑΜΗΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3
25/02/1819ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2
24/02/1819ηΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΤΑΝΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
04/02/1817ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
21/01/1815ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ 1
21/01/1815ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣFICO TEDI 1
21/01/1815ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΖΕΡΒΑΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1
21/01/1815ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1
21/01/1815ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3
21/01/1815ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΓΚΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
21/01/1815ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ 2
14/01/1814ηΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΟΒΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8
06/01/1813ηΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΒΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3
06/01/1813ηΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΤΣΑΪΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4
06/01/1813ηΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣDAUTI DIEGO 2
17/12/1712ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ 2
17/12/1712ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
17/12/1712ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΓΙΩΡΓΟ ΣΩΤΗΡ 2
17/12/1712ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2
17/12/1712ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΠΕΤΕΝΙΩΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 5
17/12/1712ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
17/12/1712ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΙΤΡΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
10/12/1711ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΖΟΥΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
10/12/1711ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΟΒΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
03/12/1710ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
03/12/1710ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
03/12/1710ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΠΕΤΕΝΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 1
26/11/17ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 2
25/11/17ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΠΑΓΚΟΤΟ ΑΛΕΞΙΟΣ 1
19/11/17ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
11/11/17ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΚΛΕΖΑΚΟΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
05/11/17ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
04/11/17ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥHAJDARASI ELIO 1
22/10/17ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
21/10/17ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
15/10/17ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ DAUTI DIEGO 2
15/10/17ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
15/10/17ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΤΣΑΠΑΡΙΑΝ ΑΝΔΡΕΑΣ 1
14/10/17ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΣ 1
08/10/17ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΓΟΝΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5
08/10/17ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΤΣΙΓΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
08/10/17ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
07/10/17ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΛΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
07/10/17ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΑΡΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
07/10/17ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ ΣΩΖΩΝ 1
01/10/17ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΑΙΒΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
24/09/17ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΙΩΑΝΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
24/09/17ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1
24/09/17ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3
24/09/17ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΠΑΓΚΟΤΟ ΑΛΕΞΙΟΣ 5