Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
MNP
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
PHYSHIOF
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2017-2018
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία - θέσεις 3-4 γενικής κατάταξης
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
29/04/1830ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
22/04/1829ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
22/04/1829ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΙΠΕΡΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ2
22/04/1829ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
22/04/1829ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΦΙΑΜΕΓΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2
21/04/1829ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
15/04/1828ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΡΕΛΑ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 1
24/03/1826ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑCAZACU DARIAN1
18/03/1825ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΩΧΑΜΕΝΤ ΑΜΠΝΤΕΛΡΑΧΜΑΝ 1
18/03/1825ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
18/03/1825ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
11/03/1824ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤΟΥΡΚΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1
11/03/1824ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
04/03/1823ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΤΕΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4
25/02/1822ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1
18/02/1821ηΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
17/02/1821ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ2
17/02/1821ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΠΟΓΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2
17/02/1821ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3
04/02/1819ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΛΑΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
04/02/1819ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΛΟΦΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ1
04/02/1819ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΑΝΑΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2
04/02/1819ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
04/02/1819ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
04/02/1819ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΠΑΜΙΧΑ ΜΑΡΙΟ2
04/02/1819ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗSHISHKOV NIKOLAY 1
28/01/1818ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΧΑΙΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
28/01/1818ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΓΚΙΟΚΑ ΙΩΑΝ 1
21/01/1817ηΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
21/01/1817ηΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΒΟΡΡΙΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 5
14/01/1816ηΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2
14/01/1816ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1
13/01/1816ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 8
06/01/1815ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ 1
06/01/1815ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2
20/12/1714ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
20/12/1714ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
16/12/1713ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2
10/12/1712ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1
10/12/1712ηΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
03/12/1711ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 4
02/12/1711ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
25/11/1710ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
25/11/1710ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
12/11/17ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
12/11/17ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΕΝΤΑΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΤΟΣ1
05/11/17ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΣΤΑΘΑΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 3
05/11/17ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
05/11/17ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
30/10/17ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ KORAQI JANI 1
29/10/17ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΙΧΑΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
22/10/17ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΙΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1
22/10/17ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ1
21/10/17ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
15/10/17ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΠΑΖΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1
15/10/17ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΓΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5
15/10/17ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
08/10/17ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 5
01/10/17ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1
30/09/17ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1
24/09/17ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΧΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1
24/09/17ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1