Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2016-2017
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
23/04/1725ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣΤΑΥΡΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1
09/04/1724ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΦΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
09/04/1724ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΛΕΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
09/04/1724ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3
09/04/1724ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΧΑΙΡΕΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2
01/04/1723ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΣΤΕΦΑ ΚΛΕΑΡΤ 3
01/04/1723ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
19/03/1722ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΧΑΛΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 3
19/03/1722ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΓΟΥΝΕΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1
11/03/1721ηΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΣ 2
05/03/1720η ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΖΗΛΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣ 18
05/03/1720ηΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΒΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
19/02/1719ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ KORAQI JANI 2
19/02/1719ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1
19/02/1719ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1
29/01/1716ηΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΟΝΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
29/01/1716ηΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
29/01/1716ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΧΟΝΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1
29/01/1716ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΛΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1
29/01/1716ηΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΛΕΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
28/01/1716ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2
28/01/1716ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
21/01/1715ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΖΑΡΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 4
21/01/1715ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
21/01/1715ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ1
15/01/1714ηΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥZAKOLLI ALEKSANTER1
15/01/1714ηΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
08/01/1713ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΠΟΛΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
08/01/1713η ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΛΙΤΣΙ ΕΡΒΙΣ 1
08/01/1713η ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΟΥΡΟΥΝΤΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2
08/01/1713η ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ELMEKAWI WAEL 1
07/01/1713ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑPASHA ERVIS 7
18/12/1612ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΑΛΟΥΣΗ ΚΛΩΝΤΙΑΝ 1
18/12/1612ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
17/12/1612ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1
11/12/1611ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΟΥΣΙ ΕΡΑΛΝΤ 5
10/12/1611ηΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
10/12/1611ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΟΥΝΕΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 5
10/12/1611ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΧΑΛΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1
03/12/1610η ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3
27/11/16ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
26/11/16ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣPASHA ERVIS 3
20/11/16ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 3
20/11/16ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΖΑΡΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3
19/11/16ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΣΦΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4
12/11/16ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1
12/11/16ΘΗΣΕΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΠΟΛΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
06/11/16ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΜΦΙΑΛΗΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1
05/11/16ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΛΑΛΑΪΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1
05/11/16ΘΗΣΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
30/10/16ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣASIEGBU JOHN JUDE IKENNA1
30/10/16ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΣΤΕΦΑ ΚΛΕΑΡΤ 1
30/10/16ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΖΑΡΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1
30/10/16ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΓΚΟΛΦΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4
30/10/16ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΤΡΟΥΜΠΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
30/10/16ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
30/10/16ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΦΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
30/10/16ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
30/10/16ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΧΑΙΡΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
30/10/16ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΤΕΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1
23/10/16ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
16/10/16 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΒΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ4
16/10/16ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
16/10/16ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1
16/10/16ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2
16/10/16ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
15/10/16ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΛΑΛΑΪΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1
08/10/16ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
08/10/16ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΕΤΑΛΙΝΟ ΑΡΙΕΤ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
08/10/16ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΤΖΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1
02/10/16 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΓΟΝΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
02/10/16ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΗΣΕΑΣ ΛΑΔΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
02/10/16ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
02/10/16ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΛΟΞΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
02/10/16ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1