Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
MNP
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
Έντυπο Καλογερόγιαννης
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2016-2017
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Μπαράζ ανόδου στη Γ Εθνική >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
30/04/1730ηΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
22/04/1729ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΧΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
22/04/1729ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ3
08/04/1728ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3
08/04/1728ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΑΝΔΡΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1
08/04/1728ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
02/04/1727ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5
02/04/1727ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
02/04/1727ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΛΕΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4
25/03/1726ηΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΥΤΟΥΖΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 1
19/03/1725ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
19/03/1725ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΤΣΟΥΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
19/03/1725ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2
19/03/1725ηΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΑΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ8
12/03/1724ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1
11/03/1724ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΒΕΚΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 6
11/03/1724ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΕΓΚΙΑΝ ΜΙΚΑΕΛ 2
26/02/1722ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΠΑΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2
26/02/1722ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΤΕΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
26/02/1722ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΑΜΦΡΕΔΑΣ ΙΑΣΩΝ1
25/02/1722ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΓΚΙΟΚΑ ΙΩΑΝ 1
25/02/1722ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥKRASI MATEO1
19/02/1721ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΕΓΚΙΑΝ ΜΙΚΑΕΛ 1
18/02/1721ηΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1
12/02/1720ηΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΓΚΙΟΚΑ ΑΛΦΟΝΣ2
12/02/1720ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
12/02/1720ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΒΑΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1
12/02/1720ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1
11/02/1720ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
05/02/1719ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΖΑΜΠΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
05/02/1719ηΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
05/02/1719ηΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΥΔΟΥΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
05/02/1719ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1
29/01/1718ηΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΠΕΡΙΣΑ ΜΑΡΙΟΝ 1
29/01/1718ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
28/01/1718ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 4
28/01/1718ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
28/01/1718ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΒΕΚΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1
28/01/1718ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
22/01/1717ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
15/01/1716ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΩΧΑΜΕΝΤ ΑΜΠΝΤΕΛΡΑΧΜΑΝ 3
15/01/1716ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΟΥΔΟΥΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
15/01/1716ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΠΕΤΡΟΓΚΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 3
15/01/1716ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΓΟΥΑΤΑΤ ΑΧΜΕΤ 3
14/01/1716ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ3
14/01/1716ηΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
14/01/1716ηΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΝΔΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ2
08/01/1715ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
07/01/1715ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΛΕΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1
07/01/1715ηΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1
28/12/1614ηΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ4
18/12/1613ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΠΑΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
17/12/1613ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΒΕΚΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4
11/12/1612ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
11/12/1612ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1
11/12/1612ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΑΤΣΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1
11/12/1612ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ CUMANAJ ARBER 1
04/12/1611ηΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΓΚΑΝΙ ΡΟΝΙΝΤΟ1
04/12/1611ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
27/11/1610ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ RUKA ERALDO 4
26/11/1610ηΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΛΑΖΗ ΛΕΝΤΙΟ 1
26/11/1610ηΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΙΩΣΗΦ1
20/11/16ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
19/11/16ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΤΟΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1
19/11/16ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΑΡΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
13/11/16ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
13/11/16ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2
12/11/16ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1
12/11/16ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 5
12/11/16ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΒΕΚΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4
12/11/16ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 3
12/11/16ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3
06/11/16ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΙΜΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
05/11/16ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΔΑΜΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1
05/11/16ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
05/11/16ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΕΣΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2
05/11/16ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΤΟΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1
05/11/16ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΟΛΟΦΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ1
05/11/16ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΑΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ6
05/11/16ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1
05/11/16ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΟΛΟΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
30/10/16ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΤΕΡΤΖΙΟ ΜΠΛΕΝΤΑΡ1
30/10/16ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
23/10/16ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
23/10/16ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ1
22/10/16ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΔΑΜΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1
16/10/16ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
08/10/16ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΙΑΛΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
08/10/16ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΤΣΩΤΟΣ ΔΑΥΙΔ 1
02/10/16ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
01/10/16ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
01/10/16ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
01/10/16ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΝΕΙΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2
25/09/16ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
24/09/16ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1