Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
MNP
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΧΥΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 23278 από 23392 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1994
Σωματείο: ΘΗΣΕΑΣ


Στατιστικά

ΘΗΣΕΑΣ , αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1010261'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
261'-261'-

ΘΗΣΕΑΣ , αγωνιστική περίοδος 2020-2021

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000086'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΘΗΣΕΑΣ , αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000993'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
993'---

ΘΗΣΕΑΣ , αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0010791'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--791'-


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ 17-10-211-1-
2.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 30-10-212-0Κίτρινη Κάρτα 90'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ 06-11-210-245'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ 14-11-213-171'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ19-12-211-210'
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ13-02-222-4Γκολ!45'
Αγωνιστική Περίοδος 2020-2021
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
7.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2020-2021ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΘΗΣΕΑΣ 13-09-201-1 (πεν: 2-3)31'
8.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2020-2021ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ20-09-201-855'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
9.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ 06-10-194-260'
10.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ 13-10-192-388'
11.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ20-10-195-090'
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ 27-10-190-229'
13.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 03-11-193-176'
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΘΗΣΕΑΣ 10-11-192-0-
15.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ17-11-193-166'
16.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ24-11-192-078'
17.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ 01-12-193-283'
18.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 08-12-190-140'
19.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ 15-12-191-352'
20.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ05-01-204-3Γκολ!40'
21.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΘΗΣΕΑΣ 12-01-200-190'
22.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ19-01-201-2-
23.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 26-01-200-2-
24.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ 02-02-200-369'
25.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ09-02-201-121'
26.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ 16-02-201-224'
27.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ 23-02-200-221'
28.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ 07-03-202-566'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
29.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019ΘΗΣΕΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ15-09-181-1 (πεν: 6-7)-
30.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΗΣΕΑΣ 14-10-180-029'
31.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ21-10-182-190'
32.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ 04-11-182-190'
33.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ10-11-181-04'
34.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΘΗΣΕΑΣ 18-11-182-05'
35.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ25-11-181-220'
36.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ01-12-181-0-
37.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΗΣΕΑΣ 09-12-181-3-
38.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ 16-12-180-528'
39.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ 23-12-182-1-
40.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ12-01-191-0-
41.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ 20-01-191-0-
42.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ 10-02-191-22'
43.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 17-02-191-11'
44.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ 02-03-190-029'
45.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ 17-03-196-290'
46.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ 24-03-190-090'
47.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ30-03-191-475'
48.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΘΗΣΕΑΣ 07-04-191-190'
49.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 14-04-191-1-
50.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ 21-04-194-058'
51.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ05-05-190-0Κίτρινη Κάρτα 90'