Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ12 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 19/11/22 | 09:00 | ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | 1-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 19/11/22 | 10:30 | ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | 1-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 26/11/22 | 09:00 | ΚΟΥΤΗΣ Α. | 1-5 |
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 26/11/22 | 15:00 | ΚΟΥΤΗΣ Α. | 3-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 03/12/22 | 10:30 | ΔΑΜΙΓΟΣ Γ. | 1-1 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 03/12/22 | 15:00 | ΔΑΜΙΓΟΣ Γ. | 0-2 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 11/12/22 | 09:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. | 0-1 |
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 11/12/22 | 10:30 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. | 6-2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 18/12/22 | 09:00 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α. | 1-8 |
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 18/12/22 | 10:30 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α. | 1-3 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 07/01/23 | 10:30 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. | 0-3 |
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 07/01/23 | 12:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. | 2-4 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 14/01/23 | 10:30 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 3-3 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 14/01/23 | 13:30 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. | 2-6 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 21/01/23 | 10:30 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α. | 2-3 |
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 21/01/23 | 16:30 | ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι. | 5-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 28/01/23 | 09:00 | ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ Σ. | 0-7 |
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 28/01/23 | 12:00 | ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ Σ. | 2-4 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 04/02/23 | 09:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 6-0 |
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 04/02/23 | 10:30 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 2-3 |