Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 4ος Όμιλος

<< Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
Τελικοί Κ16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/01/1917:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/01/1913:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/01/1913:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/01/1917:45ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο26/01/1918:00ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/01/1910:45ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/02/1909:45ΣΑΪΝΗΣ Γ.4-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/02/1917:45ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/02/1909:15ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή10/02/1913:00ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/02/1918:15ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/02/1918:15ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-0