EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2017-2018
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία - θέσεις 3-4 γενικής κατάταξης
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
29/04/1830ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
22/04/1829ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ2
22/04/1829ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΙΠΕΡΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ2
22/04/1829ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
22/04/1829ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΦΙΑΜΕΓΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ2
21/04/1829ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
15/04/1828ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑPRELA ALEKSANDER1
24/03/1826ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑCAZACU DARIAN1
18/03/1825ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
18/03/1825ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
18/03/1825ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΩΧΑΜΕΝΤ ΑΜΠΝΤΕΛΡΑΧΜΑΝ1
11/03/1824ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤΟΥΡΚΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1
11/03/1824ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2
04/03/1823ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΤΕΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
25/02/1822ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
18/02/1821ηΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
17/02/1821ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΠΟΓΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2
17/02/1821ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ2
17/02/1821ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3
04/02/1819ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΛΟΦΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ1
04/02/1819ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΛΑΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2
04/02/1819ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΠΑΜΙΧΑ ΜΑΡΙΟ2
04/02/1819ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
04/02/1819ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΑΝΑΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ2
04/02/1819ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
04/02/1819ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗSHISHKOV NIKOLAY1
28/01/1818ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΧΑΙΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
28/01/1818ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ GJOKA JOAN1
21/01/1817ηΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΒΟΡΡΙΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ5
21/01/1817ηΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
14/01/1816ηΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ2
14/01/1816ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ1
13/01/1816ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ8
06/01/1815ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2
06/01/1815ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ1
20/12/1714ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
20/12/1714ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
16/12/1713ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ2
10/12/1712ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ1
10/12/1712ηΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
03/12/1711ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ4
02/12/1711ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
25/11/1710ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
25/11/1710ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
12/11/17ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
12/11/17ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΕΝΤΑΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΤΟΣ1
05/11/17ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΣΤΑΘΑΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ3
05/11/17ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
05/11/17ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
30/10/17ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ KORAQI JANI1
29/10/17ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΙΧΑΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
22/10/17ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΙΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1
22/10/17ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ1
21/10/17ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
15/10/17ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
15/10/17ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΓΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ5
15/10/17ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΠΑΖΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1
08/10/17ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ5
01/10/17ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ1
30/09/17ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1
24/09/17ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΧΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
24/09/17ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1