Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά
Παρασκευή, 29/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
91 από 128
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(1η φάση)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Κυριακή
10/09/23
12:00
1-3
2.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(2η φάση)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
17/09/23
12:00
2-1
3.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή
01/10/23
16:30
2-0
4.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
22/10/23
11:30
1-2
5.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(4η φάση)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Τετάρτη
01/11/23
15:30
0-4
6.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
05/11/23
13:00
0-1
7.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή
12/11/23
12:30
2-3
8.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
18/11/23
15:30
2-2
9.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
26/11/23
13:00
3-0
10.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
02/12/23
15:30
0-3
α.α.
11.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
10/12/23
10:30
1-0
12.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Κυριακή
17/12/23
17:30
2-2
13.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
14/01/24
13:00
4-2
14.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή
21/01/24
16:00
2-1
15.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
28/01/24
16:00
3-2
16.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
04/02/24
10:30
1-0
17.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγ.)
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
10/02/24
15:30
1-1
18.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
18/02/24
13:00
2-0
19.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή
25/02/24
13:00
0-0
20.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή
03/03/24
13:00
1-1
21.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
10/03/24
11:00
3-0
22.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγ.)
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή
24/03/24
13:30
1-1
23.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
31/03/24
12:00
24.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγ.)
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
25.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ