Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Hellenic Seaways
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
KIMBO CAFE
AGIOUTANTIS GROUP3
SUNLIFE
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 45 από 99 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018 (1η φάση)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/09/1717:002-2 (πεν: 4-3)
2.Εφηβικό - Α Φάση - 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/09/1710:001-2
3.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/09/1711:001-3
4.Εφηβικό - Α Φάση - 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/09/1712:000-3
5.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/10/1714:003-0
6.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο07/10/1716:300-4
7.Εφηβικό - Α Φάση - 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/10/1718:454-1
8.Εφηβικό - Α Φάση - 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο14/10/1711:302-2
9.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/10/1716:302-0
10.Εφηβικό - Α Φάση - 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή22/10/1711:004-0
11.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/10/1713:300-3
12.Εφηβικό - Α Φάση - 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο04/11/1710:152-0
13.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/11/1712:304-0
14.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/11/1715:153-1
15.Εφηβικό - Α Φάση - 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/11/1717:151-0
16.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΘΗΣΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/11/1715:002-1
17.Εφηβικό - Α Φάση - 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/11/1712:450-1
18.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/11/1715:002-2
19.Εφηβικό - Α Φάση - 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/12/1710:30Διακόπηκε
20.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/12/1712:300-0
21.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/12/1715:153-1
22.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/12/1715:000-0
23.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/01/1812:001-2
24.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/01/1812:452-0
25.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/01/1809:000-0
26.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/01/1810:300-0
27.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο27/01/1815:301-1
28.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/02/1810:303-2
29.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή04/02/1815:301-2
30.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο10/02/1815:302-1
31.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/02/1817:450-0
32.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο24/02/1815:300-3
33.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή25/02/1817:454-0
34.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/03/1815:300-4
35.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/03/1818:000-0
36.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο10/03/1816:003-1
37.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/03/1816:000-2
38.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/03/1818:153-0
39.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο24/03/1811:000-1
40.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο31/03/1815:000-2
41.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/04/1817:003-0
42.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/04/1817:301-5
43.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/04/1814:300-1
44.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο28/04/1817:301-2
45.Εφηβικό - Α Φάση - 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ0-3 α.α.