Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά
Παρασκευή, 29/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
65 από 128
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(1η φάση)
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
10/09/23
12:00
0-3
α.α.
2.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Κυριακή
22/10/23
13:00
2-1
3.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
05/11/23
11:00
3-3
4.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Κυριακή
12/11/23
10:30
3-1
5.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
19/11/23
12:30
3-2
6.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
26/11/23
10:30
1-1
7.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Σάββατο
09/12/23
18:00
0-3
8.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
16/12/23
18:00
1-5
9.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
14/01/24
13:00
1-5
10.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Κυριακή
21/01/24
15:30
1-4
11.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
28/01/24
13:00
0-1
12.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
04/02/24
10:30
0-6
13.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
10/02/24
15:30
2-0
14.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
18/02/24
10:30
2-2
15.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Σάββατο
24/02/24
15:30
6-1
16.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
03/03/24
13:00
1-3
17.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Κυριακή
24/03/24
11:00
3-1
18.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγ.)
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Κυριακή
31/03/24
14:30
19.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγ.)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
20.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγ.)
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
21.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγ.)
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ