ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
AGIOUTANTIS GROUP3
SUNLIFE
maison de la perfumerie
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Πρώτο Προηγούμενο 47 από 100 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019 (3η φάση)ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη03/10/1816:300-1
2.Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο06/10/1811:001-0
3.Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/10/1811:306-0
4.Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο20/10/1814:000-3
5.Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/11/1811:154-0
6.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019 (4η φάση)ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη07/11/1816:001-0
7.Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/11/1811:151-1
8.Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο24/11/1812:450-5
9.Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/12/1809:005-0
10.Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (9η αγ.)ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/12/1809:303-4
11.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/01/1918:154-0
12.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/01/1909:153-1
13.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/02/1910:304-2
14.Κ14 - 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/02/1909:004-0
15.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/02/1918:003-2
16.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/02/1913:451-5
17.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/02/1909:453-0
18.Κ14 - 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/02/1911:453-0 α.α.
19.Κ14 - 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/03/1909:454-0
20.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/03/1909:451-3
21.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/03/1909:450-3
22.Κ14 - 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/03/1914:150-1
23.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/03/1910:00
24.Κ14 - 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/03/1912:00
25.Κ14 - 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
26.Κ14 - 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
27.Κ14 - 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
28.Κ14 - 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
29.Κ14 - 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
30.Κ14 - 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
31.Κ14 - 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
32.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ