AGIOUTANTIS GROUP3
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
HEALTH ASSISTANCE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
Perfect security
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Vodafone Σκούταρης
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 26 από 98 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ (1η φάση)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο10/09/1616:302-3 παρ.
2.Κύπελλο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ (2η φάση)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/09/1611:000-1
3.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή25/09/1611:301-5
4.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/10/1613:453-1
5.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/10/1618:453-2
6.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή09/10/1616:002-0
7.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/10/1618:156-0
8.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο15/10/1613:150-3 α.α.
9.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/10/1616:001-0
10.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/10/1611:002-1
11.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο29/10/1610:004-2
12.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/10/1610:001-0
13.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο05/11/1617:153-0
14.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/11/1612:301-3
15.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/11/1612:300-2
16.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/11/1615:001-3
17.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο19/11/1613:000-3 α.α.
18.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/11/1610:150-0
19.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/11/1615:301-1
20.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/11/1617:307-0
21.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/12/1615:004-3
22.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/12/1610:003-3
23.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/12/1611:000-0
24.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο17/12/1610:002-3
25.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/12/1610:001-1
26.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/01/1715:005-2
27.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/01/1712:452-1
28.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/01/1715:003-3
29.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο21/01/1717:002-1
30.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/01/1712:300-1
31.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο28/01/1713:001-2
32.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/01/1710:301-0
33.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/02/1715:300-3
34.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/02/1717:454-0
35.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/02/1718:009-0
36.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/02/1711:000-2
37.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο18/02/1712:300-1
38.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.) ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/02/1713:001-1
39.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/03/1716:000-0
40.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/03/1710:001-3
41.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/03/1716:000-0
42.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο18/03/1711:004-0
43.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/03/1709:005-0
44.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/03/1711:001-0
45.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/04/1717:001-2
46.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/04/1709:003-9
47.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/04/1710:002-1
48.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/04/1712:000-0
49.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/04/1715:000-7
50.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/04/1712:002-0
51.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/04/1714:000-2
52.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/04/1714:000-4
53.Μπαράζ για την 6η-7η θέση B Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η φάση)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο06/05/1717:003-1
54.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/05/1709:301-4
55.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο13/05/1709:006-1
56.Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/05/1717:300-1
57.Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/05/1717:452-0
58.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/05/1710:005-0
59.Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη24/05/1717:451-2
60.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/06/1717:006-0