ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
Hellenic Seaways
maison de la perfumerie
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
SUNLIFE
VERDE PAPAGALO
AGIOUTANTIS GROUP3
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 26 από 99 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018 (1η φάση)Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή10/09/1716:303-6
2.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018 (2η φάση)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/09/1717:001-6
3.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/09/1717:000-3
4.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/09/1711:001-1
5.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο30/09/1713:152-4
6.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/10/1715:001-0
7.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/10/1713:001-5
8.Παιδικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή08/10/1710:301-1
9.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/10/1713:300-2
10.Παιδικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/10/1711:002-0
11.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/10/1716:302-3
12.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/10/1710:151-0
13.Παιδικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/10/1713:004-0
14.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/10/1711:002-3
15.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/10/1713:301-2
16.Παιδικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/11/1712:300-8
17.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή05/11/1709:004-2
18.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/11/1715:005-2
19.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο11/11/1713:451-1
20.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/11/1715:301-0
21.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/11/1715:001-2
22.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/11/1717:159-0
23.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/11/1710:002-1
24.Παιδικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/11/1712:000-1
25.Παιδικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος (8η αγ.)ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο02/12/1717:152-2
26.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή03/12/1710:301-2
27.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/12/1712:301-4
28.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο09/12/1717:304-1
29.Παιδικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/12/1710:000-4
30.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/12/1712:302-1
31.Παιδικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/12/1711:003-0
32.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/12/1715:150-1
33.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/01/1815:152-0
34.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/01/1812:452-1
35.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/1812:150-0
36.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή21/01/1809:151-1
37.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/01/1812:450-2
38.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο27/01/1813:002-1
39.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο27/01/1815:304-0
40.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή28/01/1810:000-1
41.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/02/1815:300-0
42.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/02/1810:455-1
43.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/02/1811:001-0
44.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/02/1813:002-1
45.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/02/1817:452-1
46.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/02/1811:001-3
47.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή25/02/1817:454-0
48.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/03/1812:001-4
49.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/03/1814:000-1
50.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/03/1809:001-3
51.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/03/1815:302-2
52.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/03/1809:001-4
53.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/03/1811:453-0
54.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/03/1816:004-1
55.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή11/03/1809:300-3
56.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο17/03/1813:151-4
57.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο17/03/1816:002-4
58.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο24/03/1811:000-1
59.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο31/03/1811:000-1
60.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/04/1811:001-0
61.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/04/1814:002-2
62.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/04/1812:001-2
63.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/04/1818:001-1
64.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/04/1817:300-2
65.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/04/1819:301-1
66.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/04/1814:30
67.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
68.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
69.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
70.Προπαιδικό 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ