Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά
Τετάρτη, 24/04/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
77 από 128
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(2η φάση)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
17/09/23
16:30
0-6
2.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
24/09/23
12:00
0-1
3.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Σάββατο
30/09/23
17:00
1-0
4.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Κυριακή
22/10/23
16:30
3-1
5.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
29/10/23
11:00
1-2
6.
Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
04/11/23
13:00
0-3
7.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Κυριακή
05/11/23
13:00
2-2
8.
Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Σάββατο
11/11/23
13:30
1-4
9.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
11/11/23
15:30
1-0
10.
Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
18/11/23
13:00
2-0
11.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Κυριακή
19/11/23
15:30
3-0
12.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
26/11/23
15:30
1-2
13.
Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
02/12/23
12:00
4-0
14.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
02/12/23
15:30
4-5
15.
Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Σάββατο
09/12/23
11:00
4-1
16.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Σάββατο
09/12/23
15:30
3-1
17.
Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
16/12/23
12:00
2-2
18.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
17/12/23
11:30
4-0
19.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Κυριακή
07/01/24
11:30
2-1
20.
Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
13/01/24
09:30
0-1
21.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
14/01/24
15:30
0-2
22.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ
Κυριακή
21/01/24
15:00
0-1
23.
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Σάββατο
27/01/24
13:00
0-3
24.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
28/01/24
15:30
2-2
25.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
04/02/24
15:30
0-0
26.
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
10/02/24
11:00
4-1
27.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Κυριακή
11/02/24
15:30
0-0
28.
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Σάββατο
17/02/24
13:30
1-0
29.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
18/02/24
15:30
3-0
α.α.
30.
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
24/02/24
13:00
1-2
31.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
25/02/24
11:30
2-4
32.
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
02/03/24
10:15
3-0
33.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
03/03/24
15:30
2-1
34.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγ.)
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Κυριακή
10/03/24
15:30
1-2
35.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγ.)
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Κυριακή
24/03/24
15:30
1-0
36.
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγ.)
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
30/03/24
13:15
1-0
37.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
30/03/24
16:00
0-0
38.
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
06/04/24
14:00
0-3
α.α.
39.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Σάββατο
06/04/24
16:30
0-2
40.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
13/04/24
16:30
1-0
41.
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Κυριακή
14/04/24
10:00
0-1
42.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
21/04/24
17:30
0-3
43.
Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
3-0
α.α.