ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
AGIOUTANTIS GROUP3
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Perfect security
Vodafone Σκούταρης
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 41 από 98 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ (1η φάση)ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο10/09/1616:301-1 (πεν: 2-3)
2.Κύπελλο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ (2η φάση)ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/09/1616:002-4
3.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/10/1616:302-3
4.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο08/10/1616:001-0
5.Κύπελλο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ (3η φάση)ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη12/10/1615:301-0 παρ.
6.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/10/1613:303-1
7.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/10/1611:002-1
8.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/10/1612:301-0
9.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/11/1615:002-0
10.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/11/1615:003-0
11.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/11/1613:002-1
12.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/11/1615:003-0
13.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/12/1612:302-2
14.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/12/1612:303-0
15.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/12/1615:000-3 α.α.
16.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/01/1712:303-1
17.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή15/01/1715:002-1
18.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/01/1715:001-3
19.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/01/1715:301-1
20.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/02/1715:300-3
21.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/02/1713:000-1
22.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/02/1715:302-2
23.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/03/1716:000-3
24.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/03/1716:001-3
25.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/03/1716:001-3
26.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/04/1717:002-1
27.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/04/1712:000-5
28.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/04/1712:005-1
29.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή30/04/1714:001-1
30.Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/05/1717:300-1
31.Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο20/05/1717:451-1
32.Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη24/05/1717:455-3