Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
KIMBO CAFE
VERDE PAPAGALO
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
SUNLIFE
maison de la perfumerie
Hellenic Seaways
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

Πρώτο Προηγούμενο 11 από 99 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018 (1η φάση)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/09/1711:300-3
2.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018 (2η φάση)ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/09/1711:301-0
3.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/09/1714:003-1
4.Παιδικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (1η αγ.)ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο30/09/1711:151-1
5.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/10/1711:002-0
6.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/10/1713:450-1
7.Παιδικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/10/1718:450-4
8.Παιδικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/10/1714:151-1
9.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/10/1711:001-2
10.Παιδικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/10/1712:452-1
11.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/10/1713:301-2
12.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/11/1712:302-3
13.Παιδικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (5η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/11/1717:001-9
14.Παιδικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/11/1711:152-2
15.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/11/1715:004-1
16.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/11/1715:002-0
17.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/11/1715:002-2
18.Παιδικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (7η αγ.)ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/11/1717:153-0
19.Παιδικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/12/1710:301-1
20.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/12/1710:153-1
21.Παιδικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/12/1712:454-2
22.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/12/1712:452-2
23.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/12/1710:003-0
24.Παιδικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/12/1717:155-2
25.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/01/1812:000-1
26.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο13/01/1812:30Αναβλήθηκε
27.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/01/1812:452-0
28.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο20/01/1815:454-3
29.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/01/1815:000-1
30.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/01/1810:30
31.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
32.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
33.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
34.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
35.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
36.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
37.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
38.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
39.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
40.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
41.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗ
42.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
43.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
44.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ