ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
AGIOUTANTIS GROUP3
HEALTH ASSISTANCE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
Perfect security
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

Πρώτο Προηγούμενο 12 από 98 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ (1η φάση)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο10/09/1616:302-3 παρ.
2.Παιδικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΒΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/10/1609:153-0
3.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/10/1616:301-2
4.Παιδικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/10/1618:152-3
5.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/10/1611:002-1
6.Παιδικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο15/10/1611:305-1
7.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/10/1611:001-1
8.Παιδικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/10/1609:150-0
9.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο22/10/1616:001-2
10.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/10/1612:303-2
11.Παιδικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο05/11/1609:008-1
12.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/11/1612:300-2
13.Παιδικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/11/1609:000-3
14.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/11/1615:000-0
15.Παιδικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/11/1609:002-2
16.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/11/1615:300-2
17.Παιδικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/11/1609:003-1
18.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/11/1615:001-2
19.Παιδικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/12/1617:451-0
20.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/12/1612:302-0
21.Παιδικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/12/1610:001-2
22.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/12/1610:002-0
23.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/12/1615:000-3 α.α.
24.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/01/1715:005-2
25.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/01/1710:452-2
26.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/01/1715:004-1
27.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/01/1715:002-0
28.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/01/1711:002-0
29.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/01/1717:154-2
30.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/02/1715:300-1
31.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/02/1717:456-0
32.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/02/1711:158-0
33.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/02/1715:301-1
34.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/02/1710:301-1
35.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/02/1715:301-0
36.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/03/1711:000-6
37.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/03/1711:001-2
38.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/03/1713:301-2
39.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/03/1714:152-1
40.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/04/1710:003-3
41.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο01/04/1717:003-0
42.Προπαιδικό 6ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/04/1709:004-2
43.Προπαιδικό 6ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/04/1710:000-6
44.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο08/04/1710:300-9
45.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/04/1712:002-0
46.Προπαιδικό 6ος Όμιλος (4η αγ.)ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/04/1712:457-1
47.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/04/1712:005-1
48.Προπαιδικό 6ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο29/04/1710:003-2
49.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/04/1714:000-2
50.Προπαιδικό 6ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/05/1710:001-0
51.Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/05/1717:302-0
52.Προπαιδικό 6ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/05/1711:008-0
53.Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/05/1717:452-0
54.Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη24/05/1717:455-3
55.Προπαιδικό 6ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο27/05/1715:002-6
56.Προπαιδικό 6ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/06/1710:302-1
57.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ0-3 α.α.
58.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ3-0 α.α.