ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (2η φάση) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 17/09/23 | 11:00 | 2-2 (πεν: 1-4) |
2. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 23/09/23 | 17:00 | 0-0 |
3. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 01/10/23 | 16:30 | 0-2 |
4. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (3η φάση) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 14/10/23 | 16:30 | 1-2 |
5. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 10:00 | 0-8 |
6. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:30 | 0-1 |
7. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (4η φάση) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Τετάρτη | 25/10/23 | 16:30 | 1-1 (πεν: 5-4) |
8. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:30 | 2-2 |
9. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 04/11/23 | 10:30 | |
10. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 04/11/23 | 11:00 | 4-1 |
11. | Κ12 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 12-4 |
12. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:30 | 1-4 |
13. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 11/11/23 | 13:00 | 1-1 |
14. | Κ12 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 11/11/23 | 16:30 | 2-2 |
15. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:30 | |
16. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:30 | 1-0 |
17. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 18/11/23 | 10:30 | |
18. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:30 | 5-2 |
19. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 18:00 | 0-4 |
20. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 25/11/23 | 10:30 | |
21. | Κ12 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (4η αγ.) | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 25/11/23 | 13:30 | 12-0 |
22. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 18:00 | 0-2 |
23. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:30 | 1-2 |
24. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (5η φάση) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Τετάρτη | 29/11/23 | 15:30 | 0-2 |
25. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/12/23 | 10:30 | |
26. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 02/12/23 | 11:00 | 12-0 |
27. | Κ12 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/12/23 | 16:30 | 2-0 |
28. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:30 | 3-0 |
29. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/12/23 | 09:00 | 5-3 |
30. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/12/23 | 13:30 | |
31. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:30 | 0-4 |
32. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 18:00 | 0-2 |
33. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 09:30 | 2-1 |
34. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 16/12/23 | 12:00 | |
35. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 17/12/23 | 09:00 | 0-8 |
36. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:30 | 0-0 |
37. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.) | ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 06/01/24 | 15:30 | 4-1 |
38. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 13/01/24 | 10:30 | 5-2 |
39. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 13/01/24 | 13:30 | |
40. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 14:30 | 2-0 |
41. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.) | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΑΙΓΙΝΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 13:45 | 1-1 |
42. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 20/01/24 | 10:30 | |
43. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 20/01/24 | 11:30 | 4-0 |
44. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 3-2 |
45. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:30 | 3-2 |
46. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:30 | 1-1 |
47. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 27/01/24 | 12:00 | |
48. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:00 | 3-2 |
49. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 27/01/24 | 15:30 | 2-0 |
50. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:00 | 3-1 |
51. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 03/02/24 | 13:30 | |
52. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 04/02/24 | 13:30 | 0-0 |
53. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:30 | 3-0 |
54. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 10/02/24 | 12:00 | |
55. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 10/02/24 | 13:00 | 2-3 |
56. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.) | ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 1-1 |
57. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 11/02/24 | 13:30 | 1-4 |
58. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 09:30 | 4-2 |
59. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 17/02/24 | 13:30 | 1-4 |
60. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 16:00 | 1-2 |
61. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 17/02/24 | 16:30 | |
62. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:30 | |
63. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:00 | 9-0 |
64. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 0-2 |
65. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/03/24 | 10:30 | |
66. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 10:30 | 3-2 |
67. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.) | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 16:00 | 2-1 |
68. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/03/24 | 16:30 | 6-2 |
69. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 09:30 | Αναβλήθηκε |
70. | Κ10 - Γ Φάση - 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ2 - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/03/24 | 10:30 | |
71. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:00 | 1-1 |
72. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 0-1 |
73. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.) | ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 1-3 |
74. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | |
75. | Κ10 - Γ Φάση - 3ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:00 | |
76. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | |
77. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 15:00 | |
78. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.) | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | |||||
79. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣ | |||||
80. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ | |||||
81. | Κ10 - Γ Φάση - 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | |||||
82. | Κ10 - Γ Φάση - 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗ | |||||
83. | Κ10 - Γ Φάση - 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | |||||
84. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | |||||
85. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | |||||
86. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ |