ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (2η φάση) | ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 17/09/23 | 12:00 | 2-1 |
2. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 23/09/23 | 17:00 | 1-1 |
3. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 01/10/23 | 13:30 | 5-1 |
4. | Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 21/10/23 | 10:00 | 0-3 |
5. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2 - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 18:00 | 0-11 |
6. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 13:30 | 3-1 |
7. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:30 | 7-0 |
8. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:30 | 1-4 |
9. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 05/11/23 | 12:00 | |
10. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 17:45 | 3-0 |
11. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 11/11/23 | 13:00 | 0-4 |
12. | Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (3η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 13:30 | 0-2 |
13. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 16:00 | 4-3 |
14. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:30 | |
15. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 18/11/23 | 12:00 | |
16. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:15 | 2-0 |
17. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 13:00 | 0-3 |
18. | Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 18:00 | 7-0 |
19. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 25/11/23 | 12:00 | |
20. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 1-0 |
21. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 17:30 | 3-0 |
22. | Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 11:00 | 4-1 |
23. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/12/23 | 12:00 | |
24. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 13:00 | 2-3 |
25. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2 | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 17:45 | 6-0 |
26. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 13:30 | 0-5 |
27. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 10/12/23 | 10:30 | |
28. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:45 | 0-4 |
29. | Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 13:00 | 7-1 |
30. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 17/12/23 | 10:30 | |
31. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 13:00 | 2-0 |
32. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 17/12/23 | 15:30 | 1-0 |
33. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 07/01/24 | 13:00 | 2-1 |
34. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 13/01/24 | 09:00 | |
35. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 14/01/24 | 09:00 | Αναβλήθηκε |
36. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.) | ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 13:00 | 0-0 |
37. | Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 18:00 | 0-5 |
38. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 20/01/24 | 09:00 | |
39. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (10η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 11:30 | 0-6 |
40. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:30 | 1-2 |
41. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 27/01/24 | 13:30 | |
42. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:00 | 0-7 |
43. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 13:00 | 0-3 |
44. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 12:00 | 7-0 |
45. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 0-3 |
46. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:30 | 5-1 |
47. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | |
48. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 10:00 | 2-3 |
49. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 10:30 | 2-2 |
50. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 1-1 |
51. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 11/02/24 | 09:00 | |
52. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 12:15 | 5-0 |
53. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 13:30 | 0-2 |
54. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 16:00 | 1-2 |
55. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | |
56. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:15 | 1-2 |
57. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:30 | 1-1 |
58. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 24/02/24 | 16:30 | |
59. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 2-1 |
60. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/03/24 | 15:00 | |
61. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 02/03/24 | 16:00 | 2-0 |
62. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 13:15 | 4-1 |
63. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:00 | 0-6 |
64. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 16:00 | 3-0 |
65. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 10/03/24 | 10:30 | |
66. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 17:15 | 0-4 |
67. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.) | ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 4-1 |
68. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | |
69. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | |
70. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:30 | |
71. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.) | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΑΙΓΙΝΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 14:30 | |
72. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ | |||||
73. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.) | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | |||||
74. | Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | |||||
75. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | |||||
76. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | |||||
77. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | |||||
78. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | |||||
79. | Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | 3-0 α.α. | ||||
80. | Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
81. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | |||||
82. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ |