ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
maison de la perfumerie
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
AGIOUTANTIS GROUP3
SUNLIFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 98 από 100 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019 (1η φάση)ΘΗΣΕΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο15/09/1817:001-1 (πεν: 6-7)
2.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019 (3η φάση)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/09/1816:300-4
3.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο06/10/1813:003-0 α.α.
4.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/10/1813:300-2
5.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/10/1814:300-3 α.α.
6.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/10/1816:301-1
7.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο20/10/1816:300-2
8.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/11/1815:301-2
9.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/11/1815:300-3
10.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/11/1811:002-1
11.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/12/1812:451-0
12.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/12/1815:003-2
13.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/12/1812:451-3
14.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/01/1911:002-2
15.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/01/1915:303-1
16.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή27/01/1915:001-0
17.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/02/1915:302-0
18.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/02/1915:300-0
19.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/02/1916:000-3
20.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/03/1916:000-1
21.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/03/1916:300-2
22.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
23.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ3-0 α.α.
24.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ0-3 α.α.
25.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
26.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
28.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
29.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
30.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
31.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ0-3 α.α.
32.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ3-0 α.α.
33.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ3-0 α.α.
34.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ0-3 α.α.
35.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ3-0 α.α.
36.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ3-0 α.α.
37.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ0-3 α.α.
38.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ0-3 α.α.