EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Γ Κατηγορία

<< Play-off Γ Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο05/10/1316:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/10/1316:00ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.0-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/10/1309:30ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-7
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/10/1311:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/10/1311:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/10/1311:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.2-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/10/1313:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/10/1316:00ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.5-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/10/1316:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο12/10/1316:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/10/1310:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.2-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/10/1311:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.2-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/10/1311:00ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α., ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/10/1313:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/10/1313:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-0
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/10/1313:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/10/1311:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΟΥ Γ., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.3-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/10/1311:00ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.0-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/10/1311:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.5-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/10/1312:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/10/1313:30ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.4-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/10/1313:30ΠΑΝΟΥ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.1-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/10/1316:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/10/1316:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο26/10/1316:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/10/1312:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΝΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/10/1312:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.4-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/10/1312:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/10/1312:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/10/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.0-1
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/10/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-5
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/10/1315:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο02/11/1315:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-5
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/11/1309:30ΠΑΝΟΥ Γ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/11/1309:45ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι.2-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/11/1310:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή03/11/1310:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.4-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/11/1310:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/11/1312:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/11/1312:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο09/11/1315:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.0-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/11/1315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/11/1315:15ΣΑΚΚΑΣ Β., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/11/1310:00ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.1-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/11/1310:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.0-4
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/11/1310:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/11/1310:00ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΪΖΗΣ Π.0-2
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/11/1312:30ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΠΑΝΟΥ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/11/1310:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΝΤΟΒΑΣ Π.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/11/1310:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/11/1310:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/11/1310:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/11/1310:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/11/1310:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/11/1312:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.2-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/11/1312:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΝΟΥ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/11/1315:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.4-3
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/11/1309:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.2-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/11/1310:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/11/1310:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή24/11/1310:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.4-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/11/1311:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/11/1312:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-0
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΠέμπτη12/12/1315:00ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/11/1315:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/11/1315:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/12/1310:00ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/12/1310:00ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΡΙΖΟΣ Ε.2-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/12/1312:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/12/1312:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.3-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/12/1312:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/12/1313:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο07/12/1315:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο07/12/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/12/1310:00ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.5-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/12/1310:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/12/1310:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/12/1310:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Π., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.2-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/12/1310:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/12/1312:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/12/1315:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΪΖΗΣ Π.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/12/1310:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/12/1310:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/12/1310:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-5
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/12/1310:00ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/12/1312:30ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-2
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/12/1312:30ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/12/1315:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.2-6


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/12/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/12/1315:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΠΑΝΟΥ Γ.5-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/12/1315:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.6-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/12/1315:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΑΪΖΗΣ Π.1-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/12/1311:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.2-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/12/1312:30ΠΑΝΟΥ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/12/1315:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/12/1315:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.6-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο28/12/1315:00ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.3-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο28/12/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/12/1312:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΝΤΟΒΑΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.3-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/12/1312:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/12/1312:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/12/1315:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.2-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/12/1315:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-3
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΚΑΡΑΒΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή29/12/1315:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο04/01/1415:00ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΣΕΒΑΣ Σ.5-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/01/1415:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/01/1410:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΡΙΖΟΣ Ε.2-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/01/1410:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/01/1410:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/01/1410:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-3
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/01/1411:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/01/1412:30ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/01/1415:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑ Κ.0-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/01/1409:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/01/1410:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-4
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/01/1410:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.4-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/01/1410:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/01/1410:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/01/1412:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.3-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/01/1415:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/01/1409:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/01/1410:00ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.0-4
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/01/1412:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-4
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/01/1412:30ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/01/1412:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ.1-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/01/1412:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/01/1412:30ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/01/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΝΤΟΒΑΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/01/1415:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/01/1415:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/01/1410:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/01/1410:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.4-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/01/1410:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΝΤΟΒΑΣ Π.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/01/1410:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.0-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/01/1412:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/01/1413:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.4-4


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/02/1410:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/02/1410:00ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-4
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/02/1410:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-6
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/02/1410:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/02/1411:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/02/1412:30ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/02/1412:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/02/1412:30ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΝΤΟΒΑΣ Π.1-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο08/02/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/02/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΠΑΪΖΗΣ Π.1-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/02/1410:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/02/1410:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΟΥΡΗ Η.4-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/02/1410:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.4-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/02/1412:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-6
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/02/1412:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/02/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.3-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο15/02/1415:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΟΥ Ν.0-8
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο15/02/1415:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.3-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/02/1409:30ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/02/1410:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/02/1410:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.1-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/02/1412:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΛΑΖΑΡΗΣ Α.0-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/02/1412:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΝΤΟΒΑΣ Π., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.5-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/02/1412:30ΠΑΝΟΥ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/02/1415:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.3-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/02/1410:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/02/1410:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.3-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/02/1410:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-4
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/02/1412:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.0-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/02/1412:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.2-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/02/1415:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/02/1415:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.7-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/03/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/03/1415:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-4
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/03/1412:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-4
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/03/1412:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/03/1412:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν.1-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/03/1413:15ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/03/1415:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.4-0
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/03/1415:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/03/1409:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΚΟΥΡΗ Η., ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.2-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/03/1409:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/03/1409:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/03/1410:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.1-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/03/1410:30ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/03/1411:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/03/1411:30ΝΤΟΒΑΣ Π., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΚΟΥΡΗ Η.0-4
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/03/1415:30ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο15/03/1415:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο15/03/1415:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/03/1415:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/03/1410:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΤΣΕΒΑΣ Σ.3-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/03/1410:30ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/03/1410:30ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΟΥΡΗ Η.3-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/03/1415:30ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.4-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/03/1415:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΝΤΟΒΑΣ Π., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.2-4


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο22/03/1416:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΠΑΪΖΗΣ Π.2-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/03/1416:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/03/1410:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-3
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/03/1410:00ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΣΕΒΑΣ Σ.2-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/03/1411:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.2-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/03/1411:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-0
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/03/1413:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/03/1413:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.3-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο29/03/1416:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο29/03/1416:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/03/1416:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.1-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/03/1411:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-5
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/03/1411:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/03/1416:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/03/1416:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΤΟΒΑΣ Π.2-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/03/1416:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.11-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο05/04/1417:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.0-3
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/04/1417:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.2-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/04/1410:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/04/1410:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-4
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/04/1412:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΝΤΟΒΑΣ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-2
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/04/1414:30ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/04/1414:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/04/1417:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΣΕΒΑΣ Σ.0-4


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/04/1417:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/04/1417:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/04/1410:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/04/1410:30ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΛΑΖΑΡΗΣ Α.1-7
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/04/1410:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.6-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/04/1414:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.5-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/04/1414:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ν.1-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/04/1417:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.3-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/04/1410:45ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.2-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/04/1411:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/04/1411:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΗ Η.3-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/04/1411:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.3-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/04/1411:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΤΙΚΑΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/04/1414:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΕΒΑΣ Σ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/04/1414:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/04/1414:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/05/1417:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/05/1417:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/05/1417:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-4
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/05/1410:45ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/05/1411:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΡΙΖΟΣ Ε.0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/05/1413:00ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/05/1417:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΚΟΥΡΗ Η., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.6-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/05/1417:00ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.2-2