Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
AGIOUTANTIS GROUP3
maison de la perfumerie
SUNLIFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Παιδικό - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Παιδικό - Α Κατηγορία
Παιδικό - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/10/1414:00ΝΤΟΒΑΣ Π.4-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/10/1409:00ΚΑΚΙΑΣ Γ.3-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή12/10/1411:003-0 α.α.
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/10/1418:15ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.3-0 α.α.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/10/1418:15ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο27/12/1410:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/10/1409:30ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.0-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/10/1410:00ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή19/10/1411:30ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή19/10/1411:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/10/1418:15ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ3-0 α.α.
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο25/10/1411:45ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο25/10/1415:00ΚΑΚΙΑΣ Γ.1-3
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή26/10/1412:00ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/10/1417:15ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.4-2
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/10/1418:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/11/1409:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/11/1410:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.8-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο01/11/1411:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.0-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/11/1410:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-6
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/11/1418:30ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ3-0 α.α.
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή09/11/1409:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-2
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/11/1409:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-4
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή09/11/1410:00ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή09/11/1410:00ΡΙΖΟΣ Ε.0-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/11/1410:30ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ3-0 α.α.
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/11/1413:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/11/1413:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.0-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/11/1417:15ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.5-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή16/11/1411:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/11/1413:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/11/1411:00ΖΕΡΒΑΣ Ν.2-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/11/1409:30ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή23/11/1411:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π.2-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/11/1417:15ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/11/1417:15ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ3-0 α.α.
ΑΜΦΙΑΛΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο29/11/1411:00ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο29/11/1411:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή30/11/1410:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.3-3
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή30/11/1411:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο20/12/1415:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/12/1409:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο06/12/1413:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-4
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο06/12/1415:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.2-0
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/12/1409:00ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/12/1410:45ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.4-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/12/1410:30ΠΑΥΛΟΥ Ν.4-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή14/12/1411:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή14/12/1413:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.2-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/12/1417:15ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.2-4
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο24/01/1512:00ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΒΑΚΟ Α.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/01/1513:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.3-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο10/01/1513:00ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο10/01/1513:00ΖΕΡΒΑΣ Ν.3-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο10/01/1513:15ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.3-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/01/1510:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.0-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/01/1509:00ΤΖΙΚΑ Κ.3-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή18/01/1510:30ΖΟΡΜΠΑΣ Π.4-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή18/01/1511:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/01/1517:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.8-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/01/1517:15ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.3-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ3-0 α.α.
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο31/01/1510:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.3-3
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο31/01/1513:00ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/02/1511:00ΠΑΥΛΟΥ Ν.1-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/02/1517:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο18/04/1513:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-4


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ0-3 α.α.
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/02/1509:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/02/1511:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΛΥΤΡΑΣ Α.4-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο07/02/1517:00ΠΑΥΛΟΥ Ν., ΠΟΥΛΟ .., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ.0-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή08/02/1511:00ΓΙΩΡΓΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΠΡΟΥΣΑΛΟΓΛΟΥ ..1-6
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/02/1517:45AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΠΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ3-0 α.α.
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/02/1511:30ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΚΟΥΠΑΣ ..0-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/02/1509:00ΚΙΚΗΣ Α., ΚΟΥΠΑΣ .., ΚΡΕΤΣΑΣ ..1-5
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/02/1511:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή15/02/1512:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/02/1517:45ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ.3-0 α.α.


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο28/02/1509:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/02/1513:15ΚΙΚΗΣ Α., ΦΑΦΟΥΤΗΣ .., ΠΟΥΛΟ ..1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο28/02/1517:45ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.3-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή01/03/1511:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/03/1517:45ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ0-3 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο07/03/1511:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-3
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/03/1513:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΠΡΟΥΣΑΛΟΓΛΟΥ .., ΦΑΦΟΥΤΗΣ ..0-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο07/03/1517:45ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/03/1511:00ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ.5-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή08/03/1514:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.5-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ3-0 α.α.
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο14/03/1511:00ΛΑΓΟΣ Γ.1-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/03/1513:30ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΠΟΥΛΟ .., ΦΑΦΟΥΤΗΣ ..0-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/03/1509:15ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.4-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή15/03/1509:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.4-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/03/1518:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/03/1511:00ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΤΖΙΛΙΚΑΣ Σ.3-7
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/03/1509:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.3-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή22/03/1511:00ΓΙΩΡΓΗΣ Α.1-2
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/03/1511:00ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ .., ΑΓΓΑΘΕΡΗΣ Π.2-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/03/1518:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.0-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ3-0 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο28/03/1513:30ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/03/1511:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΡΕΤΣΑΣ ..4-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/03/1513:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΠΡΟΥΣΑΛΟΓΛΟΥ ..3-0 α.α.
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο18/04/1514:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.6-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/04/1510:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.3-0
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/04/1511:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΛΙΩΝΗΣ ..1-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/04/1516:30ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.0-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/04/1519:00ΚΙΚΗΣ Α., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΜΗΛΙΩΝΗΣ ..8-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο02/05/1512:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-0 α.α.


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ3-0 α.α.
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο25/04/1513:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ.2-7
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/04/1509:00ΡΙΖΟΣ Ε.3-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή26/04/1510:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή26/04/1513:00ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/05/1519:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.2-1