Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
IEK ΑΛΦΑ
SOUTAS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Design-Metal
IEK ΑΛΦΑ
ΚΟΥΡΟΣ
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ2
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Play-out Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-off Β Κατηγορία
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο19/03/2217:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-6
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/03/2217:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.1-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη30/03/2217:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο26/03/2216:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/03/2210:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/03/2213:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο02/04/2217:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/04/2211:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/04/2212:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο09/04/2217:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/04/2213:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.1-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/04/2216:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/04/2217:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/04/2213:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/04/2214:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο30/04/2218:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/05/2211:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.4-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/05/2213:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο07/05/2217:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α.4-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/05/2214:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/05/2214:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/05/2217:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.5-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/05/2212:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/05/2212:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.3-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/05/2218:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/05/2218:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/05/2214:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο28/05/2218:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-3
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο28/05/2218:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.5-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/05/2212:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.5-0