Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 09/10/21 | 16:30 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. | 0-3 |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 09/10/21 | 16:30 | ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ. | 3-2 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 10/10/21 | 12:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 1-1 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 10/10/21 | 16:30 | ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 2-3 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 17/10/21 | 11:30 | ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ. | 1-1 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 17/10/21 | 12:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 1-1 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 17/10/21 | 16:30 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 1-2 |
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 17/10/21 | 16:30 | ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι., . .. | 1-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 24/10/21 | 13:30 | ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. | 2-3 |
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 13:30 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 4-0 |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 14:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ. | 4-1 |
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:30 | ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η. | 0-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 30/10/21 | 16:30 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 2-0 |
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 30/10/21 | 16:30 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 2-1 |
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 31/10/21 | 10:00 | ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ. | 0-4 |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 31/10/21 | 11:30 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. | 2-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 06/11/21 | 15:30 | ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. | 0-3 |
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 06/11/21 | 15:30 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 0-2 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 07/11/21 | 12:00 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ. | 4-0 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 07/11/21 | 16:30 | ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 0-2 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 14/11/21 | 12:00 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ. | 2-6 |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 14/11/21 | 12:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. | 3-1 |
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 14/11/21 | 12:00 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | 0-2 |
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 14/11/21 | 15:30 | ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 6-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 20/11/21 | 15:30 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 1-2 |
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 21/11/21 | 10:00 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ Ζ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 1-3 |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 21/11/21 | 12:00 | ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 3-0 |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 21/11/21 | 13:30 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-2 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 27/11/21 | 16:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 0-3 |
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 28/11/21 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ. | 0-7 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 28/11/21 | 12:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 0-4 |
ΘΗΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 28/11/21 | 16:00 | ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. | 0-2 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 05/12/21 | 10:30 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 2-1 |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 05/12/21 | 10:30 | ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 4-4 |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 05/12/21 | 12:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 8-0 |
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 05/12/21 | 13:30 | ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π. | 3-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 11/12/21 | 16:00 | ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΖΑΣ Ι. | 1-0 |
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 12/12/21 | 10:30 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ. | 1-4 |
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 12/12/21 | 15:30 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π. | 2-1 |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 12/12/21 | 15:30 | ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ. | 1-1 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 18/12/21 | 15:30 | ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π. | 3-1 |
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 19/12/21 | 10:30 | ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. | 1-2 |
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 19/12/21 | 12:00 | ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | 3-1 |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 19/12/21 | 15:30 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. | 2-1 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 22/01/22 | 16:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-1 |
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 23/01/22 | 10:30 | ΚΑΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ. | 1-3 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 23/01/22 | 12:00 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ. | 1-0 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 23/01/22 | 15:30 | ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | 0-6 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 30/01/22 | 10:30 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | 1-4 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 30/01/22 | 10:30 | ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 0-3 |
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 30/01/22 | 13:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | 1-0 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 30/01/22 | 13:00 | 3-0 α.α. |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 06/02/22 | 10:30 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | 0-1 |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 06/02/22 | 12:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 1-1 |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 06/02/22 | 13:00 | ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 3-0 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 12/02/22 | 16:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 2-4 |
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 13/02/22 | 10:30 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ. | 2-4 |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 13/02/22 | 12:30 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 3-0 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 19/02/22 | 16:00 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 3-2 |
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 10:30 | ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. | 1-2 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 13:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ. | 0-2 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 27/02/22 | 12:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 3-1 |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΘΗΣΕΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 27/02/22 | 13:00 | ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. | 0-0 |
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 27/02/22 | 13:00 | ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. | 2-1 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | 0-3 α.α. | |||||
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 12/03/22 | 16:30 | ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π. | 3-1 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 13/03/22 | 13:30 | ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 1-1 |
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 13/03/22 | 16:30 | ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | 1-0 |