ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
EMPIRE BARBERSHOP
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/10/1416:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΝΤΟΒΑΣ Π.2-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/10/1416:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/10/1413:30ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.0-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/10/1413:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/10/1413:30ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.0-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/10/1416:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-0
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/10/1416:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/10/1411:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ.0-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/10/1411:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/10/1413:45ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.3-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/10/1416:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.0-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/10/1416:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/10/1416:00ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.3-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/10/1416:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/10/1416:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο25/10/1416:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/10/1416:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.0-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/10/1410:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.0-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή26/10/1412:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.8-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/10/1412:30ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/10/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/11/1415:15ΣΑΚΚΑΣ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/11/1410:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/11/1411:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/11/1412:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/11/1412:45ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.0-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/11/1412:45ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.5-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/11/1415:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο08/11/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-5
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο08/11/1415:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο08/11/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.5-3
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/11/1410:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/11/1412:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/11/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/11/1415:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο15/11/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/11/1415:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/11/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο15/11/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/11/1412:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-3
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/11/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/11/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/11/1415:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.2-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/11/1415:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.1-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/11/1412:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΣΤΑΣ Γ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/11/1412:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/11/1412:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/11/1412:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-3
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/11/1415:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο29/11/1415:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο29/11/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/11/1410:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-4
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/11/1410:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.5-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/11/1412:30ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-0
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/11/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/11/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/12/1415:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.0-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/12/1411:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/12/1411:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/12/1412:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/12/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/12/1415:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/12/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/12/1415:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.2-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/12/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/12/1411:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/12/1412:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/12/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα15/12/1417:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-4
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή21/12/1415:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/12/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΚΙΚΗΣ Α.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο27/12/1415:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΥΡΗ Η.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή28/12/1410:00ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή28/12/1410:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/12/1412:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΥΡΗ Η., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-0
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή28/12/1415:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη07/01/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΙΚΗΣ Α.1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/01/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/01/1510:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.2-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/01/1511:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.0-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/01/1512:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/01/1512:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/01/1512:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΚΙΚΗΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/01/1512:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο10/01/1515:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-8
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/01/1515:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/01/1510:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/01/1512:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.3-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή11/01/1515:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.4-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/01/1515:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/01/1515:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/01/1511:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.0-3
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/01/1512:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΚΟΥΡΗ Η.3-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/01/1512:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/01/1512:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/01/1515:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/01/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/01/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο31/01/1515:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο31/01/1515:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-0
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/02/1511:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/02/1513:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/02/1513:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/02/1513:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/02/1515:15ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.0-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/02/1509:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/02/1510:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/02/1512:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΡΙΖΟΣ Ε.3-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/02/1512:15ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/02/1512:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/02/1513:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/02/1515:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/02/1510:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/02/1510:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/02/1512:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/02/1513:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/02/1513:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/02/1513:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.0-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/02/1515:30ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.1-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο28/02/1515:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/03/1511:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/03/1512:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/03/1513:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/03/1513:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΣ Ν.0-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/03/1515:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.3-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/03/1515:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/03/1510:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/03/1510:45ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/03/1512:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/03/1513:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/03/1513:15ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΡΗ Η., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/03/1515:45ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ .., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/03/1515:45ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-10


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/03/1516:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/03/1511:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/03/1511:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.4-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/03/1513:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΥ Κ.1-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/03/1516:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.3-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/03/1516:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-4
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/03/1516:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Ε.1-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/03/1516:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/03/1510:30ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/03/1512:45ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/03/1513:45ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/03/1513:45ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/03/1516:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.0-3
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/03/1516:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-6


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/03/1516:15ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.4-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/03/1511:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/03/1514:45ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/03/1514:45ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή29/03/1517:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/03/1517:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/03/1517:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/04/1512:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.4-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/04/1512:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/04/1512:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.0-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/04/1512:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/04/1512:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/04/1512:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΓΙΩΡΓΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΣ Ν.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/04/1512:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/04/1510:15ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.0-3
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/04/1517:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/04/1517:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/04/1517:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.2-3
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/04/1517:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/04/1517:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/04/1517:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/04/1514:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.0-5
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/04/1514:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/04/1514:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.6-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή26/04/1514:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.4-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/04/1514:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/04/1514:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΛΑΧΟΥ Κ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.3-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/04/1514:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/05/1518:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/05/1518:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.6-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/05/1517:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/05/1517:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΙΚΗΣ Α.0-3 α.α.
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/05/1517:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/05/1517:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/05/1517:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1