Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ12 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 19/10/19 | 10:30 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 3-0 |
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 19/10/19 | 12:00 | ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. | 0-4 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 20/10/19 | 12:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 2-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 26/10/19 | 10:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 7-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 26/10/19 | 13:30 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 3-0 |
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 27/10/19 | 09:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 2-3 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/11/19 | 10:30 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 3-0 |
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/11/19 | 18:00 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 0-7 |
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 03/11/19 | 13:30 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 3-0 α.α. |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/11/19 | 10:30 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 3-1 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 10/11/19 | 10:30 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 2-0 |
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 10/11/19 | 13:30 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-4 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 16/11/19 | 12:00 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 2-7 |
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 0-4 |
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 17/11/19 | 09:00 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 1-9 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 23/11/19 | 10:30 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 1-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 23/11/19 | 12:00 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 11-3 |
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 23/11/19 | 13:30 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 4-2 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/11/19 | 09:00 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 2-1 |
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/11/19 | 16:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 0-5 |
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 01/12/19 | 10:30 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 1-4 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 07/12/19 | 10:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 4-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 07/12/19 | 16:30 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 1-1 |
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 08/12/19 | 10:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 1-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 14/12/19 | 09:00 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 2-0 |
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 14/12/19 | 10:30 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 0-1 |
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 3-0 α.α. |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 11/01/20 | 13:30 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 2-1 |
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 11/01/20 | 16:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 5-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 12/01/20 | 13:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 7-3 |