Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14 - 5ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 09/02/19 | 09:00 | ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ. | 3-0 |
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 09/02/19 | 10:45 | ΠΙΠΙΝΗΣ .. | 0-6 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 10/02/19 | 11:00 | ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. | 12-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 16/02/19 | 12:00 | ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .. | 0-6 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 16/02/19 | 13:45 | ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 5-0 |
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 17/02/19 | 09:00 | ΤΖΙΩΤΗΣ Α. | 5-2 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 23/02/19 | 12:30 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 1-3 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 24/02/19 | 11:00 | ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. | 2-1 |
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 25/05/19 | 10:30 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 4-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 02/03/19 | 11:45 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 2-1 |
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 02/03/19 | 13:45 | ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η. | 2-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 02/03/19 | 13:45 | ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 6-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 13:45 | ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 3-6 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 14:00 | ΣΑΪΝΗΣ Γ. | 0-2 |
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΥ Α. | 4-3 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 23/03/19 | 11:30 | ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .. | 0-7 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 23/03/19 | 14:00 | ΣΑΪΝΗΣ Γ. | 1-0 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 23/03/19 | 14:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 5-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 30/03/19 | 10:00 | ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 2-4 |
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 30/03/19 | 12:00 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. | 0-7 |
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 30/03/19 | 14:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 3-0 α.α. |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 06/04/19 | 10:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 5-2 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 06/04/19 | 14:00 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 5-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 06/04/19 | 14:15 | ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ .. | 0-7 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 13/04/19 | 12:00 | ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ. | 3-1 |
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 14/04/19 | 10:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 0-10 |
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 14/04/19 | 10:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 1-3 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 20/04/19 | 11:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 6-0 |
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 20/04/19 | 13:15 | ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ. | 0-1 |
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/19 | 10:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 1-3 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 04/05/19 | 10:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ .., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 2-0 |
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 05/05/19 | 10:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. | 0-7 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 05/05/19 | 12:00 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΒΡΟΥΛΑΚΗ Χ. | 2-7 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 11/05/19 | 12:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 6-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 11/05/19 | 13:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 6-1 |
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 11/05/19 | 15:00 | ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. | 1-0 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 18/05/19 | 12:00 | ΤΖΙΩΤΗΣ Α. | 9-1 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 18/05/19 | 12:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-2 |
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 19/05/19 | 10:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 2-4 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 01/06/19 | 10:00 | ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η. | 3-5 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 01/06/19 | 12:00 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 1-4 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 01/06/19 | 14:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 3-0 α.α. |