EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία - θέσεις 3-4 γενικής κατάταξης
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο06/10/1816:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/10/1813:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/10/1813:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/10/1816:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/10/1816:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/10/1816:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.4-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα08/10/1817:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.7-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/10/1816:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο13/10/1817:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/10/1811:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/10/1816:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-4
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/10/1816:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή14/10/1816:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/10/1816:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο20/10/1816:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο20/10/1816:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο20/10/1816:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/10/1813:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/10/1816:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/10/1816:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Δευτέρα22/10/1817:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.0-7


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο03/11/1815:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/11/1810:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/11/1812:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-4
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή04/11/1815:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/11/1815:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/11/1815:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/11/1815:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο10/11/1815:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο10/11/1815:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/11/1812:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή11/11/1815:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.5-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11/11/1815:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/11/1815:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Δευτέρα12/11/1815:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/11/1812:45ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/11/1813:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/11/1813:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.0-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/11/1815:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/11/1815:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/11/1815:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-6
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/11/1815:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο24/11/1815:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-2
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/11/1811:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/11/1813:15ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή25/11/1815:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή25/11/1815:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή25/11/1815:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΔευτέρα26/11/1815:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/12/1815:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/12/1812:45ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/12/1815:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/12/1815:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/12/1815:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή02/12/1815:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/12/1815:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.2-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο08/12/1815:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο08/12/1815:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.4-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/12/1812:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/12/1815:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή09/12/1815:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα10/12/1815:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο15/12/1815:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο15/12/1815:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/12/1810:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/12/1812:45ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-4
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/12/1815:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή16/12/1815:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.3-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/12/1816:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο22/12/1815:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-6
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/12/1815:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/12/1812:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/12/1815:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-5
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/12/1815:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή23/12/1815:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/12/1815:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/01/1915:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο12/01/1915:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/01/1911:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/01/1912:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/01/1915:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.2-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή13/01/1915:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή13/01/1915:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο19/01/1915:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο19/01/1915:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/01/1915:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/01/1911:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/01/1913:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/01/1913:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/01/1915:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/01/1915:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/01/1913:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.3-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/01/1913:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/01/1915:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή27/01/1915:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔευτέρα28/01/1915:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-2
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα28/01/1916:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο02/02/1915:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.0-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/02/1911:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/02/1911:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή03/02/1915:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.5-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/02/1915:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/02/1915:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/02/1915:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.1-4


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο09/02/1915:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.4-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο09/02/1915:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο09/02/1915:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.3-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/02/1915:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-2
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/02/1915:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.4-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/02/1915:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-6
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα11/02/1916:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/02/1915:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/02/1916:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/02/1916:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.2-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/02/1911:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-3
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/02/1911:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/02/1913:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-3
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή17/02/1915:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο23/02/1915:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/02/1916:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/02/1913:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/02/1916:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/02/1916:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/02/1916:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Δευτέρα25/02/1916:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο02/03/1915:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/03/1916:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/03/1916:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή03/03/1916:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/03/1916:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.3-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή03/03/1916:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα04/03/1916:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/03/1916:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/03/1916:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/03/1913:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/03/1913:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/03/1916:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/03/1916:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/03/1916:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο23/03/1916:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο23/03/1916:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/03/1913:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/03/1916:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.3-4
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή24/03/1916:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/03/1916:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/03/1916:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/03/1911:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή31/03/1914:15ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.1-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή31/03/1914:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή31/03/1917:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/03/1917:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή31/03/1917:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Δευτέρα01/04/1917:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-4


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/04/1912:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/04/1914:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/04/1917:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-5
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/04/1917:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή07/04/1917:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/04/1917:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/04/1917:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-3


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/04/1917:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/04/1917:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο13/04/1917:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.3-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/04/1917:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/04/1914:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/04/1917:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.6-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή14/04/1917:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/04/1914:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/04/1917:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/04/1917:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/04/1917:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/04/1917:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-3
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/04/1917:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/04/1917:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-4


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο04/05/1917:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο04/05/1917:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο04/05/1917:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/05/1917:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/05/1917:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή05/05/1917:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι.4-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή05/05/1917:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.5-0