AGIOUTANTIS GROUP3
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
HEALTH ASSISTANCE
Hellenic Seaways
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Vodafone Σκούταρης
Perfect security

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Προπαιδικό 2ος Όμιλος

<< Προπαιδικό 1ος Όμιλος
Προπαιδικό 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/03/1710:00ΒΑΛΒΗΣ Κ.11-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/03/1709:00ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.5-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/04/1709:00ΡΑΠΤΗΣ Θ.3-9
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/04/1716:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ .., ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ..3-1
Ρεπό: ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/04/1710:00ΜΑΝΗΣ Α.2-8
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/04/1715:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-7
Ρεπό: ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/04/1712:453-0 α.α.
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/04/1710:00ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΤΡΟΥ ..6-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο29/04/1712:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ ..0-6
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/04/1714:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-4
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο06/05/1711:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-10
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/05/1709:30ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-4
Ρεπό: ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο13/05/1709:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΓΟΓΟΛΟΣ .., ΤΟΡΝΟΣ ..6-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/05/1714:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/05/1710:00ΒΑΛΒΗΣ Κ.5-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/05/1715:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.7-4
Ρεπό: ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/05/1710:00ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ .., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή28/05/1711:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-5
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/06/1717:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.6-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/06/1710:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.8-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ