EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
03/05/1526ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥAHMED GHAWTAT7
26/04/1525ηΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΒΟΡΡΙΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ4
26/04/1525ηΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΚΑΡΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ4
19/04/1524ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
05/04/1523ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΤΟΥΚΑ ΣΟΚΟΛ1
29/03/1522ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ1
29/03/1522ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ1
29/03/1522ηΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΛΕΒΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ1
22/03/1521ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΓΑΒΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ1
22/03/1521ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1
22/03/1521ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΤΟΥΚΑ ΣΟΚΟΛ1
22/03/1521ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΧΑΙΡΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
15/03/1520η ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΛΑΔΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ6
15/03/1520ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΛΙΟΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
15/03/1520ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
15/03/1520ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΓΚΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
15/03/1520ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
15/03/1520ηΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
14/03/1520ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
08/03/1519ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
08/03/1519ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ2
01/03/1518ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
01/03/1518ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΛΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
01/03/1518ηΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥDA COSTA CRUZ ANDERSON1
15/02/1517ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2
15/02/1517ηΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΒΛΑΧΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
15/02/1517ηΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΑΔΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
08/02/1516ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ4
08/02/1516ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΚΟΚΑ ΚΕΒΙΝ5
08/02/1516ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ5
01/02/1515ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ DZODZUASHVILI MERAB1
01/02/1515ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΔΡΕΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
31/01/1515ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ1
31/01/1515ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΥΒΑΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ1
18/01/1514ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
18/01/1514ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΛΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
11/01/1513ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΡΕΓΚΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
11/01/1513η ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ1
10/01/1513ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
28/12/1411ηΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
28/12/1411ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΝΑΣ1
27/12/1411ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
21/12/1410ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
14/12/1410ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΛΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
14/12/1410ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΛΕΟΝΤΙΟΣ4
14/12/1410ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
14/12/1410ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
14/12/1410ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΡΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ3
13/12/1410ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΛΙΑΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ3
07/12/14ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΛΙΓΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1
07/12/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΛΙΩΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ7
06/12/14ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΜΙΝΤΣΙΝΙΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
30/11/14ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ3
30/11/14ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
22/11/14ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
22/11/14ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
16/11/14ΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΠΕΡΑΜΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1
15/11/14ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ4
15/11/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΝΤΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ1
15/11/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ4
09/11/14ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
08/11/14ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
08/11/14ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥTAHIRAJ KLODIAN1
08/11/14ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
02/11/14ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΓΟΥΛΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
26/10/14ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
26/10/14ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣΟΜΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
26/10/14ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ1
19/10/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
19/10/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΛΑΜΠΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ3
19/10/14 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΡΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
19/10/14 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
12/10/14ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΛΙΑΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ1
12/10/14ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
12/10/14ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΒΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ4
12/10/14ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2